Metody płatności

Dogodne sposoby płatności dla każdego

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z poniższych sposobów płatności. Staramy się aby Klient miał duży wybór również i w tym aspekcie.

1. Przelew - wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego (ING Bank Śląski 19 1050 1025 1000 0023 2663 2920), który przekażemy Ci także w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

2. Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.

3. Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

System przelewy24 obsługuje bezpieczne transakcje:

A. karta kredytowa - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, American Express.

B. ePrzelewy - obsługa aż 96 banków, w tym: Alior, BOŚ, BPH, Citi, ING, Inteligo, PKObp, Raiffeisen, VWBank, i wiele innych.

Aktualną listę obsługiwanych metod płatności znajdziesz na stronie www.przelewy24.pl

Można również zakupu robić za pomocą opcji PayPal.

MentalPress 21

MentalPress 41

MentalPress 12

MentalPress 28

To kiedy jemy lub nie jemy, może być istotne dla naszego zdrowia

Coraz więcej badań sugeruje, że nasze ciała funkcjonują optymalnie, gdy dopasowujemy nasze wzorce żywieniowe do naszych …

Typy witaminy B12 a metylacja.

Cyjanokobalamina, adenozylokobalamina, metylokobalamina, hydroksykobalamina… Która witamina jest dla nas najlepsza? Witamina …

6 witamin i minerałów, które zwiększają moc mózgu

Ludzki mózg jest złożonym narządem wymagającym wielu różnych składników odżywczych do prawidłowego funkcjonowania. …